חפש

גן ילדים - מעל 5 ילדים, משפחתון - עד 5 ילדים
ליד

לדוגמא: מעפילי אגוז 6 רחובותחיפוש מתקדם
ניהול השיווק והפרסום בגן הילדים
 
  כיצד לבחור גן ילדים?
מאמר מס'  4
 
בחירת גן ילדים לפעוטות בני השנתיים ומעלה היא משימה קשה למדי בעבור ההורים שצריכים להפעיל שיקולים רבים, המסגרות השונות יוצרות בלבול רב וחלקן אף אינן מתאימות לכולם.
המעבר מסביבת...
 
 
 
 עקרון חמשת החושים 
מאמר מס'  3
 
חז"ל אמרו "טוב מראה עיניים ממשמע אוזניים" והזהירו אותנו בכך שאמרו "אל תסתכל בקנקן, אלא במה שיש בתוכו". כי, בהפוך על הפוך המראה מאוד משפיע על האדם, אפילו בתחום הבין אישי כמו שנאמר "אישה נאה דירה נאה מרחיבין דעתו של האדם".
אין פלא שחנויות בגדים וכו', למרות שהם נמצאים בתוך קניון מסחרי, מקפידות לנקות את חלון הראווה כל יום ואפילו שלוש פעמים ביום בכדי שיהיה מבריק ונוצץ (ללא אבק וסימני ידיים) בכדי שימשוך את עינו של הקונה הפוטנציאלי, שנמצא בקרבת החנות.
 
 
 
 רז השיווק מפה לאוזן - אשת חיל
מאמר מס'  2
 
כידוע לכולכם, ישנם המון שיטות שיווק ופרסום לגנים פרטיים גדולים כקטנים, באמצעות:
 
כרטיסי ביקור, פליירים, פרסום מודעה בעיתון (הארצי, המקומי, או ממוקד כדוגמת מאגזין נישה), שילוט חוצות, הפנינג, יחסי ציבור, טלמרקטינג, דיוור ישיר ובמדיית האינטרנטית ככלל והקמת אתר אינטרט אישי לגן בפרט (עליו נרחיב במאמר נפרד).
 
 
 
 הגן השקוף - מצלמות בשידור חי
מאמר מס'  1
 
גננות יקרות, יותר ויותר אנו עדים לכך, לתביעתם של ההורים ל"גן שקוף" גן שבו ישנם מצלמות טלוויזיה בפינות הגן השונות אשר מאפשרות בכל רגע ורגע נתון (בשעות הפעילות של הגן) לראות את ילדכם, מהבית ומהמשרד מכל מקום בעולם.
כל כתבה בעיתון הארצי (ידיעות ומעריב) וכמובן בחדשות (ערוץ 2, ערוץ 1, וחדשות 10) המעלה פרשיית התעללות של מטפלת או סייעת בגן הילדים, מעלה מחדש את הצורך בהתקנת מצלמות בשידור חי בקרב ההורים המודאגים.
 
 


גני ילדים | גני ילדים לפי ערים | גני ילדים לפי שכונות | ספקים | הגננת – פורטל גני ילדים בישראל | Created by: Pixiesoft & Raz Marketing