חפש

גן ילדים - מעל 5 ילדים, משפחתון - עד 5 ילדים
ליד

לדוגמא: מעפילי אגוז 6 רחובותחיפוש מתקדם
מכון וינגייט לגיל הרך
 
בית הספר למאמנים ולמדריכים על שם נט הולמן בווינגייט
 
כמוסד חינוכי, ממלכתי, המכשיר מאמנים, מדריכים, מנהלים ומטפלים במקצועות פרארפואיים, עשינו כל שביכולתנו להבטיח לימודים איכותיים, ברמה מקצועית גבוהה ובתנאי לימוד אופטימליים. לשם כך, דאגנו להעסיק את מיטב המומחים והמרצים בתחומים השונים הנלמדים בבית ספרנו ולתת לידיהם את כלי העבודה וההוראה הטובים ביותר.
 
הכשרת מדריכים לתנועה לגיל הרך וליווי התפתחותי במכון וינגייט:

התכנים ודרכי ההוראה האפשריים בתחום זה רבים. תכנית הלימודים שבבית הספר למאמנים ומדריכים במכון וינגייט משלבת בין המטרות, התכנים והנושאים המתאימים ביותר להוראת קורס תנועה לגיל הרך.
 
תוכנית הלימודים כוללת לימוד של עקרונות עבודה על פי התפתחות הילד ובהתאם לבשלות המוטורית שלו, עקרונות הפסיכולוגיה ההתפתחותית, התפתחות סנסומוטורית וכיצד מתכננים ובונים באופן נכון את המפגשים עם ילדים בגיל הרך במסגרת הגן, במפגשי הורים וילדים ובמסגרות שונות כמו צהרונים.
 
במסגרת הלימודים ניתנת גם הכשרה מעשית, כדי שהמדריך יצא להוראה כשהוא מצויד במגוון עשיר של פעילויות. הסטודנטים מתנסים בפעילות מגוונת בתנועה, נחשפים לסוגי מוזיקה ולומדים להכיר ריקודים לגיל הרך ואביזרים המותאמים לגיל הרך.
 
מגוון הקורסים שמתקיימים בבית הספר בתחום הגיל הרך 
 
בקרוב בבית הספר השתלמות:
לפרטים על קורס מדריכי תנועה לגיל הרך ביום ב' 
 


גני ילדים | גני ילדים לפי ערים | גני ילדים לפי שכונות | ספקים | הגננת – פורטל גני ילדים בישראל | Created by: Pixiesoft & Raz Marketing