חפש

גן ילדים - מעל 5 ילדים, משפחתון - עד 5 ילדים
ליד

לדוגמא: מעפילי אגוז 6 רחובותחיפוש מתקדם
תוכנות למחשב
 
 תוכנות למחשב 
להלן מספר תוכנות מומלצות להורדה אשר יאפשרו לך לצפות בקבצי המדיה השונים: סרטונים ושירים ואתרי פלאש .
 
מס'
שם התוכנה + הנחיות להורדה
1
 Adobe Reader - תוכנת חובה למחשב
תוכנה זו נועדה לקרוא קבצים עם סיומת של pdf.
 
הנחיות
יש ללחוץ על הלוגו בצד שמאל, ולאחר מכן יש ללחוץ על הכפתור האדום ( המלבני) download. לאחר מכן תיפתח לכם חלונית אפורה אשר תבקש ממכם לשמור את התוכנה במחשב שלכם, כל שעליכם לעשות הוא להגיע אל המקום ששם אתם שומרים בד"כ את התוכנות (ממולץ בתקיית "התוכניות") וללחוץ על save .
ברגע שהמחשב סיים להוריד את התוכנה, יש ללחוץ על הכפתור RAN.
2
רקע כללי - Divix
תוכנה זו נועדה לצפות בסרטים שנעשו בפורמט Divix, פורמט שעוזר לכווץ סרטוני וידאו , לכן מרבית סרטוני הוידאו שברצונכם לראות ולהוריד מהאינטרנט עשויים בפורמט זה.
הנחיות
יש ללחוץ על הקישור שלפניכם, לאחר מכן תיפתח לכם חלונית אפורה אשר תבקש ממכם לשמור את התוכנה במחשב שלכם, כל שעליכם לעשות הוא להגיע אל המקום ששם אתם שומרים בד"כ את התוכנות (ממולץ בתקיית "התוכניות") וללחוץ על save .
ברגע שהמחשב סיים להוריד את התוכנה, יש ללחוץ על הכפתור RAN .
 
3
רקע כללי - Windows Media Player 10
התוכנה המומלצת והפופולארית ביותר, לשמיעה ניהול תיקיות וקבצי מוזיקה של שירים וסרטים. תוכנה זו כמובן, היא מבית היוצר שלחברת מייקרוסופס בבעלותו של ביל גייטס. כל מילה מיותרת.
הנחיות 
יש ללחוץ על הקישור שלפניכם, ובחלונית Change Language לבחור ב- hebrew, ומיד לאחר מכן ללחוץ על Change.
לאחר מכן ייפתח לכם חלון בעברית, ואז יש ללחוץ על הכפתור "המשך" לאימות (שאכן ברשותכם מערכת הפעלה מקורית של windows), לאחר מכן הוא יסביר לכם בדיוק איך להתקין רכיב מסויים ולאחר ההתקנה תיפתח לכם חלונית אפורה, יש ללחוץ על המילה install. לאחר מכן הוא שוב ירצה לאמת שאכן ברשותכם מערכת הפעלה מקורית של windows, לאחר הבדיקה שוב ייפתח החלון שניתקלם בו קודם (החלון בעברית) וז יש ללחוץ על הכפתור "הורד".
לאחר מכן תיפתח לכם חלונית אפורה אשר תבקש ממכם לשמור את התוכנה במחשב שלכם, כל שעליכם לעשות הוא להגיע אל המקום ששם אתם שומרים בד"כ את התוכנות (ממולץ בתקיית "התוכניות") וללחוץ על save .
ברגע שהמחשב סיים להוריד את התוכנה, יש ללחוץ על הכפתור
RAN .
 
4
רקע כללי   - ad-aware
תוכנה שבאה למנוע "חלונות קופצים" או כל מיני תוכנות שלא ביקשת להוריד אותם למחשב שלך באופן יזום על ידך. זוהיא תוכנה חמודה וידידותית למשתמש, העוזרת לחסום "חלונות קופצים" ועוד.
הנחיות
יש ללחוץ על הקישור שלפניכם, ואז יש ללחוץ על המילים DownloadNow.
לאחר מכן תיפתח לכם חלונית אפורה אשר תבקש ממכם לשמור את התוכנה במחשב שלכם, כל שעליכם לעשות הוא להגיע אל המקום ששם אתם שומרים בד"כ את התוכנות (ממולץ בתקיית "התוכניות") וללחוץ על save .
ברגע שהמחשב סיים להוריד את התוכנה, יש ללחוץ על הכפתור RAN .
 
5
 בייבי סמאש 
מה קורה כאשר הילד מתחיל להתעסק עם המחשב של העבודה? המסמך יכיל סימנים מיותרים, או עלול להימחק לגמרי.
זה מה שקרה לתוכניתן שיצר להורים תוכנה חינמית שנועלת את המקלדת, ומציגה על המסך ציורים בליווי קולות צחוק של ילדים. להורדת התוכנה לחצו כאן! (לחיצה על ALT-F4 תחזיר אתכם למסמך, ו- Shift-Ctrl-Alt-O להגדרות התוכנה).
 
 
כי בשבילנו, את ... הגננת


גני ילדים | גני ילדים לפי ערים | גני ילדים לפי שכונות | ספקים | הגננת – פורטל גני ילדים בישראל | Created by: Pixiesoft & Raz Marketing