חפש

גן ילדים - מעל 5 ילדים, משפחתון - עד 5 ילדים
ליד

לדוגמא: מעפילי אגוז 6 רחובותחיפוש מתקדם
הופ! ילדות ישראלית
 
הופ! ילדות ישראלית - זה הבית שלי
 
גננת יקרה,
בית ההפקה האיכותי של הופ! גאה להציג ערוץ חדש: "הופ! ילדות ישראלית".
 
הופ! ילדות ישראלית, הוא ערוץ של שירים וסיפורים ישראלים לילדים, שנולד בעקבות זיהוי הצורך אליו מתוודע כל הורה/ מחנך ישראלי. הילדות של פעם מלאת הסמלים, הערכים והפשטות, מתרחקת לאיטה ואותה מחליף עידן של קידמה טכנולוגית, גלובליזציה עולמית ומידע חופשי לכל.
 
הצורך שלנו להנחיל לילדים את התרבות הישראלית שהכרנו, מקבל מענה בערוץ קסום וייחודי המציע פתרון אמיתי לכל הורה שמאס בשטף התוכן הזר שמציף את הילדים כיום ומאפשר לילדים ליהנות משורשיות ישראלית, היונקת מכל מה ששלנו:
שפה עברית, יצירות מקור, נופים, סמלי תרבות וערכים.
לוח משדרים של הערוץ המורכב כולו משירים, איורים, דקלומים, סיפורים קלאסיים, משחקי ילדות ועוד, שכולם כאחד מספקים העשרה תרבותית רחבה, מהווים גשר בין דורי, מעודדים לכידות משפחתית ומסייעים להורים ואף לסבים והסבתות, להכיר לדור ההמשך את אושיות התרבות הישראליות ואת המאפיינים הארצישראליים עליהם גדלנו.
 
בית למוזיקה הישראלית מאז ועד היום
ערוץ הופ! ילדות ישראלית, מהווה בית לשירי הילדות הישראליים מכל הזמנים: מיטב הקלאסיקה, של טובי המשוררים: ח.נ. ביאליק, נעמי שמר, לאה נאור, לאה גולדברג ואהוד מנור. בביצועים מקוריים של טובי הזמרים הישראליים: חווה אלברשטיין, אריק איינשטיין, מתי כספי, עוזי חיטמן ועוד. השירים הונפשו במגוון סגנונות אנימציה ע"י טובי האנימטורים בארץ: רועי אבני, אורי נאור, ענבל לייטנר ועוד לצד שירים פופולאריים המוגשים על ידיי מיטב כוכבי הילדים מכל הזמנים: חני נחמיאס, ציפי שביט ונתן דטנר ,מיכל צפיר, הדוד חיים,  רינת גבאי, קלוד דדיה, ואחרים.
 
בגיל הצעיר יש חשיבות מיוחדת לחשיפה לשירה מחורזת (דקלומים), כאמצעי מוכח להקניית שפה עשירה. לאור זאת, הפיק הערוץ פרויקט ייחודי "סיפורשיר" שבו מגיש דורי בן זאב עשרות שירים של יוצרים כגון: קיפניס, ע. הלל, פניה ברנשטין, לאה גולדברג, מרים ילן שטיקליס ועוד, שהונפשו ע"י מיטב המאיירים נורית יובל, תמי ברנשטין, תמי סיוון, בוטש לי  ואחרים.

העידית של הסיפורת העברית לילדים
הערוץ נותן במה מיוחדת למיטב סיפורת הילדים הישראלית, בהגשה איכותית ומרגשת של אמנים מהשורה הראשונה והסופרים עצמם: דוד גרוסמן, יהונתן גפן, אתגר קרת, שלמה ארצי, רבקה מיכאלי ואחרים. כמו כן, הערוץ מביא עיבודי אנימציה ואיורים לסיפורים מאת שלומית כהן אסיף, אלונה פרנקל, מיריק שניר ועוד.
 
משחקי ילדות
ערוץ הופ! ילדות ישראלית מזמין את הילדים להכיר מחדש את משחקי הילדות של "פעם". המשחקים מציעים לילדים אלטרנטיבה לישיבה מול מסך המחשב או הטלוויזיה, מעודדים פעילות גופנית וחיבור לחוויות הילדות של ההורים ׁחמש אבנים, קלאס, הרצל אמר, ועוד).
 
שטוזים- שטויות בחרוזים מאת היוצרת דתיה  בן דור /  "יום בלי שטוז זה ממש בזבוז". החריזה מטפחת ניצני אוריינות על ידי הכרת מצלול השפה ולכן הערוץ הכין עיבודים מיוחדים לשטוזים- שטויות בחרוזים, של דתיה בן דור, אחת מסופרות הילדים המוערכות והפופולאריות ביותר, שיצירותיה נלמדות  בכל גן חובה וכיתה א'.            
 
גיבורים וסמלי תרבות -  אייטמים קצרים בהם מידע על סמלים ומושגים מרכזיים בזהות התרבותית שלנו. לצד צילומים מרהיבים של טבע ארצישראלי, מתעוררים לחיים תל אביב הקטנה, פרדסי השרון ונופי הגליל בעזרת הנפשה שהופקה לאיורים של נחום גוטמן, ראובן רובין ועוד.

לאתר של הופ! ילדות ישראלית - הקליקו כאן
 
  • שעות שידור: מ- 6:00 ועד 21:00  ולאחר מכן הופך הערוץ לרדיו לילי – רדיו להלה. 
  • ערוץ הופ! - בכבלים ערוץ 77 ובלוויין ערוץ 82
  • ערוץ הופ! ילדות ישראלית – בכבלים ערוץ 78ובלוויין ערוץ

 
 
 
קליפ של  השיר - היום יום שישי
שעת סיפור - שמוליק קיפוד
 
 
 
 
 
 
 
 


גני ילדים | גני ילדים לפי ערים | גני ילדים לפי שכונות | ספקים | הגננת – פורטל גני ילדים בישראל | Created by: Pixiesoft & Raz Marketing