חפש

גן ילדים - מעל 5 ילדים, משפחתון - עד 5 ילדים
ליד

לדוגמא: מעפילי אגוז 6 רחובותחיפוש מתקדם
הפעלה ותנועה לגיל הרך
 
 
יוגה כתרגול - לילדי ADD/ADHD
מאת:
מאמר מס'  4
 
 
הפרעת קשב וריכוז היא הפרעה עצבית המתבטאת בהתנהגות האדם ומאופיינת בחוסר יכולת לשמור על ריכוז, קשב ותשומת לב בדבר אחד לאורך זמן. ד"ר אפי הרנוי מציג את השימוש ביוגה בטיפול בילדים בעלי ההפרעות הללו. 
 
 
יוגה לילדים
 
 
  הנושא: משחק ביתי
מאמר מס'  3
 
 
במקום להתעצבן על כך שהילד מפריע בעבודות הבית, אפשר להפוך אותן למשחק ובאמצעותו לחזק את הקשר הורה-ילד, לטפח את העזרה של הילד ולתרום לכושר התנועה שלו. אפי הרנוי מדגים באמצעות גרביים

הורים שמטפלים בילדם הם סוכני החִברות הראשונים של הילד, וככאלה הם דמויות המפתח החשובות ביותר עבורו. הקשר בין ההורה לילד מהווה יסוד לקשר של הילד עם סביבתו בהמשך והתנהגות ההורים מהווה יסוד להתנהגות הילד.
 
 
  הנושא: מטריות - פשוט בריאות
מאמר מס'  2
 
 
מי מאתנו לא נהנה כשהטיפות זולגות על החלון והרוח נושבת ואנחנו שכובים תחת שמיכת הפוך מתכרבלים, מאושרים על שאיננו נמצאים בחוץ, בגשם ובקור (לפעמים נהנים להיות בחוץ ולהירטב). החורף זו עונה נהדרת שבה האוויר יותר נקי, השדות והגנים מקבלים מים, רק אנחנו הופכים להיות יותר כבדים וזאת לאור העובדה כי בחורף בשל מזג האוויר והעובדה כי יש פחות אור ויותר רטיבות וקור גם הרצון לפעילות פוחת.
 
 
  הנושא: גן פועל שמח ולומד
מאמר מס'  1
 
 
התנועה בכלל והמשחק בפרט מהווים חלק בלתי נפרד מתהליך התפתחותו הפיזית, הרגשית, החברתית והקוגניטיבית של הילד. אפי הרנוי מציג מגוון רחב של פעילויות לגיל הרך, תוך שימוש בציוד המצוי בכל גן-ילדים. (מאמר ראשון בסדרה)
 
 


גני ילדים | גני ילדים לפי ערים | גני ילדים לפי שכונות | ספקים | הגננת – פורטל גני ילדים בישראל | Created by: Pixiesoft & Raz Marketing